Enter your keyword

Майстер-класи

Майстер-класи

Майстер-класи для дітей та дорослих від Львівської Майстерні зробив Тато – це гарна нагода цікаво й корисно провести час, отримати купу позитивних вражень та унікального творчого досвіду.

Наша робота з виготовлення дерев’яних іграшок , на певному етапі, привела нас до ідеї залучити до цього процесу «безпосередніх споживачів», тобто дітлахів. І справа була зовсім не в пошуках ринку збуту та розширенні клієнтської бази! Просто коли присвячуєш себе, цілком і повністю, якійсь справі, коли живеш цією справою  – тоді тобі хочеться поділитись цим захопленням з іншим, хочеться долучити того іншого до таємниці створення таких простих і в той же час прекрасних дрібниць.

  До того ж в наш час, не так вже й багато можливостей долучитись до створення то чи іншої речі. Зусібіч нас оточують готові речі, готові продукти, готові ідеї – детально продумані та досконало виконані розраховані на будь-який запит і смак. З одного боку це прекрасно – це економить наш час й дає неймовірно широкий горизонт вибору, але з іншого боку – в нас лишається дуже мало простору для творчості та реалізації своєї власної (хай і недосконалої) ідеї. Особливо гостро це питання стоїть у процесі виховання дітей, які часто позбавлені можливості (й відповідно потреби) щось створювати власноруч, реалізовувати свої задуми, покладатися на свої силу та вміння.

Майстер-класи

 Тому окрім виробництва дерев’яних іграшок, крафтових записників, аксесуарів та іншого, Львівська майстерня Зробив Тато вже майже три роки, проводить майстер-класи та робітні, причому не лише для дітей, а й для дорослих! В процесі такого заняття дитина (дорослий) мають можливість у першу чергу фантазувати та творчо мислити, вчитись робити щось власними руками, вчитись бути вимогливим до себе, пізнавати процес творення від заготовки до готової унікальної речі. А крім того на наших майстер-класах дитина контактує з живим, справжнім матеріалом – деревиною! Й безумовно всі матеріали й складник, що застосовуються під час роботи є екологічно чистим.

 

majsterklasy_tytul_02

Здобувши цікавий та різноплановий досвід в організації таких творчих занять – Зробив Тато сформував цілий комплекс тематичних майстер-класів, які поділяються за:

  • за віком учасників (для дітей, для дорослих)

  • складності завдань, тобто можуть включати різні творчі процеси (розмальовування, склеювання, шліфування, роботу з інструментом)

  • можливості проводити їх на виїзді чи безпосередньо в  майстерні

  Важливим моментом є те що більшість майстерок приурочено календарним подіям або святам, що додає змістовності та особливості цим заняття (Великодній, Новорічний, до Дня Батька, до дня Незалежності, тощо).

І звісно ж результат творчої праці, виріб на який дитина спрямовувала  свої зусилля та фантазію, на довго залишатиметься важливим артефактом, дорогим сувеніром, що даруватиме приємні емоції як самому учасник так і її батькам.  

 

Майстер-класи

Важливо!!!

  • Майстер-класи проводять висококваліфікованими працівниками, які мають значний досвід роботи з дітьми.

  • В процесі проведення занять суворо дотримуються правила технічної безпеки.

  • Учасники не мають самостійного доступу до складних чи небезпечних інструменту та устаткування.

  • В процесі проведення занять застосовуються виключно екологічно безпечні матеріали.