Enter your keyword

Індивідуальні замовлення

Індивідуальні замовлення

Львівська майстерня Зробив Тато, окрім добре знайомої вам продукції, як то: дерев’яних іграшок, аксесуарів, записників, елементів декору та іншого, займається виготовленням всіляких розмаїтостей на індивідуальне замовлення, від крихітного значка до складних елементів інтер’єру.

Чому ми це робимо

Роботи за індивідуальні замовленням – в першу чергу, це надзвичайно цікавий досвід. Це можливість втілити в життя, чиюсь оригінальну, не повторну ідею, це цікаві творчі завдання для наших дизайнерів та чудово нагода удосконалити свій професіоналізм для наших майстрів. Адже тільки так ми можемо відчути себе справжньою майстернею –  не виробляючи масову однотипну продукцію, а виготовляючи річ відповідно до бажання й задуму замовника. Ну й звісно індивідуальні замовлення це можливість оптимізувати роботу майстерні та отримати додатковий прибуток.

З чого ми це робимо

Як і переважну більшість продукції, індивідуальні роботи ми виготовляємо з високоякісної, сертифікованої та екологічно чистої деревини. І це не тільки фанера, а й деревний масив (з цінних та екзотичних порід дерев), ДВП, а також метал скло, пластик, композитні матеріали. Усе відповідно до задуму та побажання клієнта. Хоча безсумнівно з природніми матеріали нам працювати приємніше.

Хто наші замовники?

За час діяльності Львівської майстерні Зробив Тато ми виконували роботи для великих компаній і невеличких фірм, для громадських та державних організацій, клубів, кав’ярень, крамниць та звісно ж для приватних замовників.

  • Кожен хто має ідею та не знає як її втілити в життя може звернутись до нас!
  • Кожен хто має ідею та знає як її втілити в життя, але немає відповідного обладнання та професійних навичок може звернутись до нас!
  • Кожен хто має ідею, знає як її втілити в життя, має відповідне обладнання та професійні навички, але немає часу або можливості реалізувати свій задум  – може звернутись до нас!

Тому що ми, себто Львівська майстерня Зробив Тато:

  1. Маємо сучасне професійне обладнання
  2. Маємо постачальників якісних та сертифікованих матеріалів
  3. Маємо талановитих та вигадливих дизайнерів
  4. Маємо висококваліфікованих досвідчених майстрів
  5. Маємо уважний та дбайливий менджемент
  6. Маємо бажання здобувати досвід та вдосконалюватись
  7. Маємо час та натхнення…

Аби втілити в життя Ваші творчі задуми!!!!